O nas

Nie masz pomysłu na prezent, chcesz zamówić gadżety reklamowe dla swojej firmy, a może szukasz produktów z gotowymi wzorami? U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz i o wiele więcej:

Dla firm

Obecnie bezsprzecznym kluczem do sukcesu jest dobry marketing. Dlatego właśnie coraz więcej firm decyduje się na zakup upominków reklamowych, mając świadomość, że jest to niezbędne narzędzie, pomagające budować rozpoznawalność marki na rynku. Gadżety firmowe mają na celu utwierdzenie odbiorców w przekonaniu, że biznes koncentruje się na ich indywidualnych potrzebach. Budując dom, stawiamy na trwałe i mocne fundamenty, tak samo jest w przypadku firmy. Dlatego od samego początku warto skupić się na tworzeniu trwałych relacji zarówno z konsumentami jak i partnerami biznesowymi. Dzięki gadżetom reklamowym pogłębiasz świadomość istnienia marki, a klient pijąc codziennie rano kawę z kubka z logo twojej firmy, na pewno o tobie nie zapomni. Jeśli bierzesz udział w targach i konferencjach, gadżety promocyjne będą strzałem w dziesiątkę i przyczynią się do budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Personalizowany prezent

Idealny prezent to taki, który przywołuje najlepsze wspomnienia i pozytywne emocje. Jeśli chcesz sprawić radość bliskiej osobie, zdecyduj się na personalizowany prezent, a my pomożemy ci w jego realizacji. Koszulka z nadrukiem ze wspólnym zdjęciem z wakacji, kubek z nadrukiem zawierający tekst, z którego śmiejecie się z przyjaciółmi na każdym spotkaniu, puzzle z waszym zdjęciem ze ślubu, to tylko kilka z morza pomysłów, jakie możemy dla ciebie zrealizować. Wystarczy, że opowiesz nam, jak powinien wyglądać twój nadruk, a my wszystkim się zajmiemy.

Dla sportowców

Niezależnie od tego, czy jesteście ekipą profesjonalistów, czy trenujecie amatorsko, każda drużyna ma swój jedyny i niepowtarzalny strój, który sprawia, że wszyscy jej członkowie czują się do niej przynależni. Jeśli jeszcze nie macie personalizowanych koszulek, zgłoście się do nas, a my zrealizujemy wasz projekt. Bez problemu umieścimy na koszulce logo waszej drużyny, imię, nazwisko, numer zawodnika czy ksywkę.

Jeśli chcesz zamówić kubek z logo, kubek z nadrukiem czy też koszulkę z nadrukiem przygotowanym przez siebie, chętnie zrealizujemy twój projekt. W naszej ofercie znajdziesz również gotowe produkty z przygotowanymi przez nas wzorami, które na pewno przypadną ci do gustu.